Balatoni állás! Lakás + munkalehetőség + havi 500 Ezres fizetés! Jelentkezz még ma!!! Párokat is várnak…

Balatoni állás! Lakás + munkalehetőség + havi 500 Ezres fizetés! Jelentkezz még ma!!!

Jól beszélsz idegen nyelveket, és erősséged a kommunikáció?

Balatonfüred központjában lévő forgalmas hotelbe keresünk recepciós kollégákat!

Előnyök amivel a munka jár:

  • kiemelkedő bérezés
  • útiköltségtérítés
  • változatos munkakör
  • hosszútávú lehetőség

Amit cserébe várunk:

  • nyelvtudás (angol vagy német)
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmas ráérés
  • jól terhelhetőség

Ha felkeltette a lehetőség az érdeklődésed keresd kollégánkat a megadott telefonszámon vagy e-mailen. info@allashely.hu

TÖBB MINT ZSEBPÉNZ LEHETŐSÉG 🙂

Pénztáros munkakörbe keresünk, olyan lelkes diákokat és nyugdíjasokat akik nem riadnak vissza a pénz kezelésétől. Siófok, Balatonboglár, Balatonföldvár.

Feladatkör pénztárban:

-a vevők fogadása

-érthető kommunikáció a vevő felé

-pénztár kezelése

-pénz kezelése

-aktuális akciók figyelemmel kísérése

-kupon/utalványok kezelése és ismerete

Munkaidő:

-megrendelés függvényében Hétfőtől-Vasárnapig,

-délelőtt vagy délután 4,6,8 órás munkarendben és éjszaka 8órában.

-szervezd meg Te mennyit tudsz vállalni

-töltsd ki a nyarat RUGALMAS munkabeosztással

-műszakokra való szervezés mindig egy héttel előtte

Elvárások:

-betöltött 18. életév

-öregségi nyugdíjban részesülés

-érvényes tüdőszűrő eredmény + egészségügyi kiskönyv

-nappali aktív/passzív hallgatói jogviszony

Bérezés: bruttó 1169-1719 Ft/óra

Elvárások: -betöltött 18. életév

Munka időpont: Egész nyáron
Bérezés: bruttó. 1169 – 1719 Ft/óra kiemelt bérezés

Siófoki,balatonlellei,fonyódi Lidl áruházakba keresünk pénztáros,árufeltöltő diákokat a nyári szezonra.

Feladat pénztárosként:

– pénztárgép kezelése

– a termékek ellenértékének elszámolása, pénzkezelés

– vásárlók kedves kiszolgálása

Feladat árufeltöltőként:

– anyagmozgatás

– a beérkező árú kipakolása a vásárlótérbe

– az áruház árúkészletének feltöltése

Amit kínálunk:

– kiemelkedő bérezés

– rugalmas munkaidő

Elvárások: – 16.életév betöltése árufeltöltőként
– 18.életév betöltése pénztárosként
– aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
– érvényes tüdőszűrő lelet
Munka időpont: Hétfőtől-vasárnapig
Bérezés: bruttó. 1017 – 2260 Ft/óra

300 EZER Ft személyi hitel 5 perc alatt bárlistásoknak is, kattintson!

Vélemény, hozzászólás?